Roman SKOKAN

Grafický dizajnér

S grafickým softvérom som začínal už na základnej škole vo voľnom čase, preto som sa rozhodol študovať grafický dizajn digitálnych medií, kde som nabral množstvo ďalších skúsenosti, ktoré som doplnil ešte štúdiom na Žilinskej univerzite – odbor Mediamatika. Popri štúdiu som sa vo voľnom čase ďalej vzdelával v oblasti grafiky a pracoval na rôznych projektoch. Momentálne sa venujem grafike naplno a naďalej dopĺňam poznatky prostredníctvom kurzov a experimentovaním.

Roman SKOKAN

Grafický dizajnér

S grafickým softvérom som začínal už na základnej škole, vo voľnom čase, preto som sa rozhodol študovať grafický dizajn digitálnych medií, kde som nabral množstvo ďalších skúsenosti, ktoré som doplnil ešte štúdiom na Žilinskej univerzite – odbor Mediamatika. Popri štúdiu som sa vo voľnom čase ďalej vzdelával v oblasti grafiky a pracoval na rôznych projektoch. Momentálne sa venujem grafike naplno a naďalej dopĺňam poznatky prostredníctvom kurzov a experimentovaním.

Skills

I met with graphic editors already in primary school, during secondary and high school I gradually improved in them, respectively I am just less wrong every day.

10+ rokov skúsenosti
Raster
4.5/5

1500+ hodín

Vector
4.1/5

300+ hodín

Motion
3.5/5

300+ hodín

Code
3/5

500+ hodín

Zručnosti

Adobe
Layer-6.png
Photoshop
5/5

Skúsený

Layer-3.png
Illustrator
5/5

Skúsený

Layer-5.png
InDesign
3.5/5

Pokročilý

Layer-4.png
AfterEffects
3.5/5

Pokročilý

Video & 3D software
vegas2.png
Sony Vegas
5/5

Skúsený

edius.png
Edius
2.5/5

Pokročilý

Layer-2-1.png
Cinema 4D
3/5

Certifikovaný

Code & web
html-1.png
HTML
5/5

Skúsený

css.png
CSS
5/5

Skúsený

js.png
JavaScript
1.5/5

Základy

sql.png
MySQL
1.5/5

Základy

c.png
C++ (PAWN)
4/5

Pokročilý

wordpress.png
WordPress
4/5

Pokročilý

Detaily

Projekty

Čalunníctvo Pohoda

Firma potrebovala redizajn celej web stránky, ešte predtým sme však vytvorili nové logo, z ktorého sme vychádzali pri tvorbe webu, ktoré sme použili do rôznych tlačových medií. V rámci projektu sme vytvorili aj produktové fotografie vzoriek poťahových látok, ktoré si následne mohli zákazníci vyberať online.

Detský textil - Drobček

Opäť sme začali redizajnom loga, ktoré sme použili pri tvorbe webu a ďalších firemných predmetov. Produktové fotenie bolo opäť súčasťou projektu, ako aj rôzne tlačové media. Firmu sme umiestnili aj na sociálne siete.